Ukrainian Russian English

Iнвестиції у відновлювані джерела енергії – крок у майбутнє!

Чи Вам відомо, що Україна імпортує значну частину енергоносіїв, щоб забезпечити свої потреби в первинній енергії, тоді як її власні генеруючі потужності дедалі більше зношуються та інтенсивно забруднюють довкілля?

Питання підвищення надійності енергопостачання та зниження впливу енергетичної галузі на довкілля сьогодні є надзвичайно актуальними.

Хоча відновлювані джерела енергії в Україні мають великий потенціал, він поки що майже не використовується. Головна причина низького рівня активності в цій сфері полягає в тому, що законодавчі й інституційні рамки є недостатньо досконалими для забезпечення реалізації великої кількості потенційно здійсненних проектів у цій сфері.

Для залучення підприємців до участі у впровадженні проектів сталого енергетичного розвитку, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) розпочав здійснення Програми фінансування альтернативної енергетики в Україні (USELF). З метою підтримки проектів, фінансування та реалізація яких часто є складним завданням, Програма забезпечує не лише необхідні фінансові кошти, але й технічну допомогу для учасників місцевого ринку.

Програма фінансування альтернативної енергетики в Україні (USELF) є частиною ініціативи ЄБРР у сфері сталої енергетики, спрямованої на розв’язання проблем зміни клімату та поліпшення енергетичної ефективності. ЄБРР надає підтримку країнам регіону в забезпеченні сталості енергопостачання, а також фінансує проекти з енергозбереження від започаткування Ініціативи в 2006 році.

Запрошуємо Вас докладніше ознайомитися з USELF на нашому сайті. З питаннями стосовно Програми звертайтеся до команди USELF.

Програма розроблена:

Технічна допомога при здійсненні фази 2 фінансується  Урядом Японії:

Технічна допомога при здійсненні фази 2 фінансується Шведським Агентством з міжнародного розвитку: 

Технічна підтримка фінансується: