Ukrainian Russian English

Подання заявки

Як подавати заявку

Для того, щоби подати заявку на фінансування, Ваша компанія та проект мають відповідати критеріям USELF.

Якщо у Вас виникли будь-які питання до подання заявки на фінансування в рамках USELF, Ви завжди можете звернутися до нашого розділу, названого «Питання, що часто ставляться». Ви також можете звернутися за телефоном довідкової лінії до USELF, де Ви отримаєте вичерпні відповіді на Ваші запитання.

Кількість проектів, яким буде надано технічну підтримку та фінансування, є обмеженою, тому радимо не зволікати з поданням заявки.

Практичні кроки

  1. Скачайте та заповніть опитувальник, розміщений на цьому Інтернет-сайті.
  2. Експерти USELF проведуть попередній технічний аналіз, щоби попередньо визначити відповідність проекту вимогам фінансування в рамках USELF.
  3. Якщо компанія та проект задовольняють критеріям відповідності, то ЄБРР підпише Угоду про наміри з позичальником. Після цього група USELF докладніше вивчить технічні аспекти проекту.
  4. У частині підготовки проекту консультантами будуть поглиблено вивчені екологічні й організаційні аспекти, щоб упевнитися у відповідності компанії та проекту національним вимогам і вимогам Європейського Союзу щодо захисту довкілля, охорони здоров’я та запевнення безпеки. У разі виявлення недоліків проекту й за умови, якщо буде отримано згоду ЄБРР, експерти USELF нададуть позичальникам допомогу в розробці Плану екологічних і соціальних заходів для усунення наявних недоліків.
  5. На підставі результатів поглибленого вивчення технічних і екологічних аспектів проекту, ЄБРР прийме рішення про надання кредиту.
  6. Хоча впровадження проекту є прерогативою позичальника, група USELF буде здійснювати моніторинг виконання проекту та інформувати ЄБРР.