Ukrainian Russian English

Технічна підтримка, що її надає USELF

Для полегшення та прискорення інвестицій у проекти з використанням відновлюваних джерел енергії, USELF надаватиме технічну підтримку і консультації компаніям, що подали заявки. Фінансування цієї діяльності здійснюватиметься за рахунок гранту Глобального Екологічного Фонду (Global Environment Fund), причому проекти, що відповідають установленим критеріям, отримуватимуть цю допомогу безоплатно. Головними цілями технічної підтримки є:

  • підтримка компаній-позичальників у впровадженні проекту;
  • перевірка кожного окремого проекту на відповідність установленим вимогам Програми;
  • оцінка проекту та підготовка документів, необхідних ЄБРР для прийняття рішення про виділення кредиту.

Підтримка компаній-позичальників у впровадженні проекту включає:

  • Отримання дозволу й ліцензування проекту: Група технічної підтримки підтримуватиме цей процес шляхом надання допомоги розробникам у розумінні дозвільного й ліцензійного процесів в Україні, консультування щодо інформації, яку необхідно надавати при поданні різноманітних заявок, та надання допомоги в підготовці цієї інформації таким чином, щоб вона відповідала відповідним стандартам.
  • Техніко-економічне обґрунтування: Хоча припускається, що розробники самі підготують адекватні техніко-економічні обґрунтування, деяким із них буде надано консультативну допомогу в цілях підвищення рівня якості та визначення додаткових питань, що вимагають розв’язання. Група технічної підтримки дасть поради розробникам стосовно підвищення рівня техніко-економічних обґрунтувань. Це включає обсяг і якість інформації, що вимагається банками та іншими причетними сторонами, а також обсяг незалежного технічного аналізу, що знадобиться в ході процесу поглибленого вивчення.
  • Комерційні переговори: Група технічної підтримки надасть консультативну допомогу в підготовці до обговорень, включаючи зворотний зв’язок за запропонованими комерційними угодами та, якщо це знадобиться, надасть зразки угод як основу для обговорення.
  • Рекомендації щодо менеджменту проектів.

Програма USELF являє собою унікальну можливість для приватних українських компаній і розробників безоплатно отримати технічну допомогу при фінансуванні та прийнятті рішення про започаткування своїх проектів. Якщо Ви бажаєте подати заявку на отримання фінансування в рамках USELF, перейдіть за цим посиланням.