Ukrainian Russian English

Про програму

Програма USELF є кредитною лінією в обсязі до 140 мільйонів євро, відкритою Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) для сприяння реалізації проектів з використання відновлюваних джерел енергії в Україні.

У рамках USELF надаються кредити та допомога в розробці проектів, що відповідають фінансовим, технічним і екологічним критеріям Програми.

Структура USELF забезпечує пряме фінансування малих і середніх проектів безпосередньо від ЄБРР за спрощеним та пришвидшеним процесом схвалення, що знижує операційні витрати.

Цільові проекти охоплюють усі форми виробництва електроенергії з використанням відновлюваних джерел енергії, включаючи енергію води, вітру, біомаси, біогазу та сонця. Біомаса і складники для виробництва біогазу мають надходити з відновлюваних джерел та/або з органічних відходів. Виробництво та розподіл рідкого біопалива (такого як біоетанолу) даною програмою не охоплюються.

Компаніям, що звертаються по кредит у рамках USELF, надається унікальна можливість отримати фінансування від ЄБРР та технічну допомогу від провідних міжнародних і вітчизняних експертів.

Ваші переваги

  • Кредити від 1.5 мільйонів євро
  • Мінімальні операційні витрати
  • Довгострокове фінансування з обмеженим правом регресу
  • Безоплатна технічна допомога

Оцінка інвестиційних проектів

Інвестиційні проекти аналізуються ЄБРР на підставі інформації, наданої компаніями-позичальниками, включаючи техніко-економічне обґрунтування та бізнес-план. Технічні консультанти проводять оцінку проекту та подають до ЄБРР звіт про технічні, екологічні й фінансові показники перспективних проектів, а також надають технічну підтримку компаніям.

Наступні кроки

Зверніться до співробітників USELF із Вашою проектною пропозицією. Команда наших експертів негайно проведе оцінку відповідності проекту загальним вимогам Програми та надасть підтримку в процесі подання заявки.

 

Флаєр USELF

Брошура USELF